يكشنبه, 06 مهر 1399
 
 
صفحه اصلی ابزار دقیق و اتوماسیون کتاب ابزار دقیق مقدماتی

دفتر انتشارات علمی معاونت پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب، کتاب "ابزار دقیق مقدماتی " تالیف دکتر فرزاد جعفرکاظمی از اعضای هيات علمی این واحد دانشگاهی را منتشر نموده است.
دستگاه ها و سیستم های اندازه گیری که در صنعت از آن به عنوان ابزار دقیق یاد می شود، از جمله بخش های بسیار مهم در هر فرایند صنعتی به شمار می آید. کتاب حاضر بر مبنای تجربیات حاصل از 14 سال تدریس سیستم های اندازه گیری و ابزار دقیق و کار عملی در زمینه ی طراحی، ساخت و نصب این سیستم ها، برای استفاده دانشجویان رشته های مهندسی مکانیک، مهندسی شیمی و مهندسی کنترل - مهندسان طراح سیستم های ابزار دقیق - مهندسان مشاور که در زمینه تجهیزات ابزار دقیق فعالیت می کنند – مدیران و مهندسان ابزار دقیق کارخانجات – گروه های نصاب سیستم های ابزار دقیق – شرکت های سازنده ی تجهیزات ابزاردقیق – شرکت های فروشنده تجهیزات ابزار دقیق – مدیران و کارشناسان آزمایشگاه های کالیبراسیون – مدیران وکارشناسان آزمایشگاه های کنترل کیفی می باشد.
لازم به ذكر است كه این کتاب دارای 6 فصل است و موضوعاتی از قبیل تاریخچه ی کنترل ابزار دقیق در ایران، اصول و مفاهیم کلی، اندازه گیری دما، اندازه گیری فشار، اندازه گیری دبی، و اندازه گیری سطح را در بر می گیرد.

 

مشخصات کتاب

    تعداد صفحه: 192
    نشر: دانشگاه آزاد اسلامی، واحد تهران جنوب (10 مهر، 1390)
    شابک: 978-964-10-0706-7
    قطع کتاب: وزیری
    وزن: 550 گرم

دریافت فهرست مطالب

 

علاقمندان برای خرید کتاب می توانند به آدرس زیر مراجعه نمایند:

آدرس: تهران- خیابان انقلاب - نرسیده به خیابان ۱۲ فروردین - فروشگاه صانعی
تلفن:  ۶۶۴۸۱۸۲۲